Uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła Wolontariatu po raz kolejny uczestniczyli w akcji ,,Serce-Sercu”. Dzięki trwającej już od czterech lat współpracy  z Fundacją Sądecką wolontariusze  mogli uczestniczyć w zbiórce żywności. Jak co roku zbiórka odbywała się na terenie sklepów sieci Tesco (14-15 grudnia 2018 r.) i Biedronka (13-14 grudnia 2018r.) zlokalizowanych w Łącku. W ciągu czterech dni tegorocznej zbiórki zebrano  ponad 800 kg  produktów. Posegregowane i spakowane w 42 paczki trafiły głownie do osób starszych i samotnych jak również do kilku rodzin wielodzietnych . Oprócz młodzieży,  która jak zwykle z wielkim zapałem i zaangażowaniem uczestniczyła w akcji, w to dzieło tak jak w poprzednim roku bardzo aktywnie włączyła się  grupa rodziców, którzy wspomogli szkolnych opiekunów: panie Jolantę Dziedzina i Marię Zięba transportem młodzieży i zebranych produktów. Obydwie panie serdecznie dziękują młodzieży  ich rodzicom oraz kierownictwu i pracownikom sklepów za życzliwe podejście do powyższej akcji co przyczyniło się do  sprawnego jej przeprowadzenia.

Skip to content