Dnia 06.06.2019 r po raz kolejny w tym roku podopieczni świetlicy wraz ze swoimi  wychowawcami wyjechali na długo wyczekiwane warsztaty z cyklu: „Kolorowe niteczki, kolorowe sznureczki”. Były to warsztaty interaktywne kształtujące inwencję twórczą uczestników w których zastosowano i wykorzystano materiały pasmanteryjne: włóczkę, kolorowe sznureczki, cekiny , filc a także koronkę. Przed warsztatami uczniowie dodatkowo  zwiedzili  ekspozycję filii Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu.Podczas warsztatów wychowankowie świetlicy mogli własnoręcznie stworzyć szkic a później piękny obraz z użyciem różnych materiałów. Jak się okazało wyobraźnia dziecięca nie zna granic, efektem końcowym stały się prawdziwe dzieła sztuki. Zwieńczeniem  naszego wspaniałego wyjazdu był wypad na wyśmienite lody u Argasińskich.

Mamy nadzieję, że Nasze wspólne wycieczki zapadną na długo w pamięci dzieciaków i będą wspominać je z uśmiechem na ustach.

Skip to content