We wtorek odbyło się pożegnanie absolwentów klas ósmych i trzecich gimnazjum. Na początku siódmoklasiści przedstawili krótki program artystyczny, w którym trafnie zaprezentowali swoich starszych kolegów i koleżanki. ,,Z przymrużeniem oka” potraktowali ich zdolności, cechy charakteru i wręczyli im pamiątkowe atrybuty. Następnie głos zabrali sami absolwenci, którzy w żartobliwy sposób przypomnieli swoje dotychczasowe życie szkolne, pełne wzlotów i upadków. Nie zapomnieli także o tym, aby podziękować swoim wychowawcom i nauczycielom za kilkuletni trud nauki i wychowania. Wyrazem ich wdzięczności były piękne słowa i symboliczne kwiaty. Później przyszedł czas na podsumowanie wyników i osiągnięć. Pani dyrektor wręczyła uczniom zasłużone nagrody za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce,udział w konkursach, godne reprezentowanie szkoły na zewnątrz, a także statuetki absolwenta. Młodzież z radością, ale też z łezką w oku opuściła mury naszej szkoły, aby rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Powodzenia!

Skip to content