Dnia 21 stycznia w naszej Szkole odbyły się uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka. Na początku wystąpiła Pani Dyrektor, która powitała ciepłym słowem wszystkich przybyłych gości. Dzieci z klas 0-3 zadedykowały drogim Babciom i Dziadkom przedstawienie:
,,Powróćmy jak za dawnych lat” – deklamowały wierszyki i tańczyły do znanych utworów. Z wielkim zaangażowaniem zaprezentował się zespół ,,Mali Zagorzynianie”, który bawił tańcem i pięknym śpiewem. Babcie i Dziadkowie z podziwem oglądali swoje pociechy.
  Na koniec zaproszono przybyłych gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców uczniów klas drugich.
  Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze. Pokazała jak ważny jest szacunek dla ludzi starszych i wychowanie skierowane na rodzinę.
Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Łącko Pan Jan Dziedzina, który skierował ciepłe słowa do Babć i Dziadków, oraz przekazał za pośrednictwem Pana Marka Rychlca stroje regionalne dla szkolnego zespołu. Stroje pozyskano dzięki projektowi ,,Poprawa infrastruktury kultury oraz rozwoju tożsamości regionalnej i zachowania dziedzictwa kulturowego Ziemi Łąckiej.” Serdecznie dziękujemy za tę niespodziankę.
Filmy z uroczystości:
Skip to content