Sukces Mileny Dudy w konkursie plastycznym – etap wojewódzki

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  w tym roku zainaugurowała X, jubileuszową  edycję konkursu plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi”, skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich.
O sukcesie Mileny Dudy z klasy III a, która zajęła II miejsce oraz Basi Platy i jej wyróżnionej pracy plastycznej w etapie rejonowym pisaliśmy wiosną tego roku. Jak się okazało jedna z Naszych uczennic a mianowicie Milena Duda zakwalifikowała się do kolejnego etapu, tym razem na szczeblu wojewódzkim co w efekcie dało jej WYRÓŻNIENIE. Zwieńczeniem sukcesu było odebranie dyplomu z wraz z pięknymi, wartościowymi nagrodami. Naszej uczennicy życzymy kolejnych sukcesów a uczniów Naszej szkoły gorąco zachęcamy do brania udziału w organizowanych konkursach.

Skip to content