Niedawno Strażacy 👩‍🚒🧑‍🚒 obchodzili swoje patronalne święto, a 7 maja odwiedzili najmłodszych uczniów naszej szkoły. Uczniowie  wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Kosnowej.
Panowie strażacy zwracali szczególną uwagę na zasadność wzywania służb ratowniczych, przypominali o najważniejszych numerach alarmowych.
Zaprezentowali przedmioty znajdujące się w wyposażeniu jednostki. Dzieci miały okazję zobaczyć z czego składa się pełny strój bojowy strażaka. Dowiedziały się jaką rolę odgrywają jego poszczególne elementy. 
Była to bardzo pouczająca lekcja, na której przedstawiono treści związane z bezpieczeństwem, postępowaniem w przypadku zagrożenia pożarowego.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej za poświęcony nam czas oraz cenne rady dotyczące zapobiegania pożarom. 
Zobacz post:
https://www.facebook.com

Skip to content