W poniedziałek, 11 października, uczniowie klas 5 a i b wraz z Paniami: Katarzyną Dudą, Sabiną Groń, Barbarą Kowalczyk, Krystyną Rucińską wzięli udział w wycieczce turystyczno-krajoznawczej. 
KRYNICA
Po ekscytującej podróży kolejką gondolową, młodzież spacerowała dosłownie w koronach drzew! Celem był zapierający dech w piersiach widok – Beskid Sądecki widziany ze szczytu wieży widokowej, skąpany w jesiennych barwach.
 
MUSZYNA
W kolejnym uzdrowiskowym mieście, uczniowie naszej szkoły podziwiali Magiczne Ogrody – kompleks spacerowy, złożony z 4 ogrodów tematycznych: antycznego, francuskiego, skalnego i nowoczesnego. Nie małą atrakcję stanowiły zwierzęta zamieszkujące to miejsce – alpaki oraz liczne odmiany ptaków. Ostatni punkt wycieczki stanowiły Ogrody Sensoryczne z ciekawą, historyczną zabudową.
 
 
Skip to content