„Za trud, za serce, za uśmiech – DZIĘKUJEMY!”

To hasło przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole.

Uroczystą akademię przygotowała klasa 5a oraz członkowie chóru we współpracy z Samorządem Szkolnym. Uczniowie, wprowadzając w atmosferę tego dnia zaznaczyli, że chcą śpiewem i tańcem wyrazić wdzięczność za to, co ich spotkało i spotyka w murach tej szkoły, co odbiło się mocnym akcentem podczas występu.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Jadwiga Wąchała, a następnie Wójt Gminy Pan Jan Dziedzina, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Uroczystość szkolna stała się także okazją do promocji płyty kapeli zespołu regionalnego „Mali Zagorzynianie”. Wszystkim jej członkom i opiekunce Pani Joannie Klimczak serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na zakończenie uczniowie wchodzący w skład samorządu „wyśpiewali” życzenia dla Wszystkich obchodzących swoje święto 14 października, a wtórowała im szkolna kapela.

To był z pewnością wyjątkowy dzień.

Zobacz galerię zdjęć:

Galeria zdjęć.

 

Skip to content