W październiku nasza Szkoła brała czynny udział w obchodach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa, czyli bezpieczeństwa w Internecie. Z tej okazji został zorganizowany konkurs pt.: „Jestem bezpieczny w Internecie”. Jego celem było rozwijanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności bezpiecznego korzystania z Internetu. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie plakatu lub komiksu na temat bezpieczeństwa w Internecie.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 5 listopada 2021 r.

Wyniki konkursu:

I miejsce Anna Rucińska, klasa IIIb
I miejsce Zofia Miarowska, klasa IIIb

5 listopada w naszej Szkole, jako podsumowanie obchodów Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa (ECSM) odbyło się przedstawienie pt. : „Bądź bezpieczny w Internecie”, które przygotowała klasa 3b. Występ miał na celu ukazanie zagrożeń czyhających w sieci, sposobu walki z nimi oraz podniesienie świadomości bezpieczeństwa w Internecie wśród dzieci i młodzieży.
Uczniowie klasy 3b świetnie odegrali swoje role! Widownia nagrodziła ich dużymi brawami.

 

Skip to content