W środę 15 czerwca 2022 r., odbyło się podsumowanie osiągnięć w konkursach szkolnych oraz w zawodach sportowych na różnych szczeblach. Nagrody Czytelnika Roku oraz nagrody w konkursach;,, Dlaczego warto czytać książki”, ,,Martwa natura z filiżanką”, ,,Z atlasem przez świat”, ,, Budowle krajów anglojęzycznych” zostały wręczone zwycięzcom. Nagrody ufundowali organizatorzy konkursów: Pani Barbara Kowalczyk, Jolanta Dziedzina, Marzena Palka, Joanna Klimczak oraz Gmina Łącko i Łącki Bank Spółdzielczy. Ponadto podczas gali Dyrektor Szkoły wręczyła uczniom klasy 4a i 4b karty rowerowe.
W tym dniu świętowaliśmy również imieniny Pani Wicedyrektor Jolanty Dziedziny i Pani Jolanty Jawor, z okazji imienin naszym Paniom życzymy dużo sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Skip to content