„W imieniu uczniów klas ósmych pragniemy serdecznie powitać wszystkich przybyłych na naszą uroczystość: Panie Dyrektor, Pana Wójta, Księdza Proboszcza, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Szkoły!”

Ten dzień jest dla nas, ósmoklasistów, szczególnie ważny. Przyszliśmy pożegnać naszą szkołę i wszystkich tych, którzy pracowali z nami i nad nami. Tych, którzy zabiegali o to, by z nas wyrośli ludzie mądrzy, odpowiedzialni, umiejący ofiarować swoje serce innym.

Spędziliśmy razem 9 lat. Tu przeżywaliśmy radość sukcesów i gorycz porażek. Tu znaleźliśmy przyjaciół i wspólnie poznawaliśmy otaczający nas świat. Każdy z nas pozostawił w tej szkole cząstkę siebie. Dziś serca nasze przepełnia nie tylko radość z uzyskanego świadectwa ukończenia szkoły, ale także smutek z powodu rozstania z tym wszystkim , co stanowiło istotę naszego życia w ciągu ostatnich lat.

Teraz nadszedł czas rozstania, kończy się wspólna droga. Dzisiaj chcemy Wam, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy podziękować za trud, opiekę, a przede wszystkim za przekazaną nam wiedzę.

W tym samym dniu odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów wszystkim przedszkolakom – najmłodszym kolegom i koleżankom ósmoklasistów.Skip to content