14 września 2022 r. w Szkole Podstawowej w Zagorzynie, wśród uczniów klas IV – VIII zostały przeprowadzone wybory do Samorząd Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. Przed rozpoczęciem głosowania przedstawione zostały zasady, jakie obowiązują podczas wyborów. Każdy z wyborców otrzymał 1 kartę do głosowania, na której mógł oddać swój głos tylko na 1 kandydata. Największą liczbę głosów otrzymała Zuzanna Rusnarczyk z kl. 8 i to właśnie ona została Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na bieżący rok szkolny. Trzy kolejne osoby, z największą ilością głosów weszły w skład Rady Samorządu Uczniowskiego. Są to: Adam Chlipała kl. 8, Sylwester Turek kl. 7b , Zuzanna Koza kl. 7a. Wszystkim kandydatom gratulujemy odwagi, a zwycięzcom życzymy owocnej pracy na rzecz Szkoły Podstawowej w Zagorzynie. Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest Pani mgr Gabriela Myjak.

Radę Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023 tworzą:

Przewodnicząca:
Zuzanna Rusnarczyk

Członkowie Rady SU:

  1. Adam Chlipała

  2. Sylwester Turek

  3. Zuzanna Koza

GRATULUJEMY!Skip to content