W dniu 12 października 2022r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie.

W części artystycznej uczniowie z klasy Va, chór szkolny oraz samorząd uczniowski pod kierunkiem p. Beaty Pogwizd, p. Krystyny Rucińskiej i p. Gabrieli Myjak śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie oraz słowa uznania dla trudnej, ale pięknej pracy nauczycieli. Skecz, który w humorystyczny sposób pokazał trudny czas pandemii był chwilowym zapomnieniem od trosk i trudów pracy.

W części oficjalnej Pani Dyrektor Jadwiga Wąchała złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w edukację i wychowanie uczniów oraz wręczyła kwiaty i Nagrody Dyrektora.

Samorząd uczniowski w imieniu wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły złożył życzenia Pani Dyrektor z okazji imienin.

Skip to content