W środę 21 grudnia 2022r. w naszej Szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Bożego Narodzenia. W magiczny klimat nadchodzących dni wprowadziła wszystkich zebranych klasa VI b, która pod kierunkiem wychowawcy przygotowała montaż słowno – muzyczny. Szóstoklasiści wykorzystali także prezentację multimedialną i przenieśli dzieci, młodzież oraz dorosłych w odległy czas, do miasteczka Betlejem, aby po raz kolejny wzbudzić radość z narodzin Jezusa i snuć refleksje nad cudem Świętej Nocy. Wymowne, biało- niebieskie dekoracje, zapadające w pamięć teksty oraz piękne kolędy w wykonaniu chóru szkolnego podkreśliły niezwykły charakter tego spotkania. Po wystąpieniu uczniów nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w szkolnych konkursach: kaligraficznym, językowym i plastycznym. Następnie przyszedł czas na życzenia od Pani Dyrektor, przewodniczącej Rady Rodziców oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Potem w świątecznej atmosferze uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole.

Wigilie klasowe:

Skip to content