Takie cudeńka!! Szkolny konkurs plastyczny organizowany przez Panią M. Palka ,,Pisanki, kraszanki, jajka malowane”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie tematycznej pracy plastycznej przedstawiającej jajko wielkanocne. Dopuszczalnym zakresem działań plastycznych było: malarstwo, rysunek, rzeźba, obiekty przestrzenne. Do konkursu zgłoszono 36 prac. Jury oceniło poziom prac jako bardzo wysoki. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
KATEGORIA 0-3
I miejsce
Oskar Cebula kl. 0
Weronika Myjak kl. 2b
II miejsce
Julia Gucwa kl. 2a
Wiktoria Mierzwa kl. 2a
III miejsce
Anna Garwol kl. 2a
Małgorzata Krzyśko kl. 0
Wyróżnienie
Emilia Klag kl. 0
Kacper Twardowski kl. 1a
Kamila Duda kl. 1a
Maja Weber kl. 0
Małgorzata Wnęk kl. 3
KATEGORIA 4-8
I miejsce
Martyna Klimek kl. 6b
Oliwia Klag kl. 6b
II miejsce
Gabriela Chrobak kl. 6b
Tomasz Majewski kl. 4b
III miejsce
Kamil Kałużny kl. 4a
Milena Duda kl. 5a
Wyróżnienie
Zuzanna Faron kl. 5a
Zwycięzcy otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Serdecznie gratulujemy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content