Dziś ta nitka się urywa, coś się kończy, a coś zaczyna…
W środę 21 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego przez uczniów klasy VIII. Najpierw cała społeczność Szkoły Podstawowej w Zagorzynie wzięła udział w Mszy Świętej, a potem wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrali Wójt Gminy Łącko, Dyrektor Szkoły, a także wychowawczyni klasy VIII. Następnie ósmoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym w sposób żartobliwy podsumowali swoją dotychczasową edukację i podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za trud nauczania i wychowania. Wyrazem ich wdzięczności były piękne słowa zapadające głęboko w pamięć oraz symboliczne upominki. Potem przyszedł czas na główny punkt uroczystości, czyli wręczenie nagród i statuetek absolwentom naszej Szkoły. Po części oficjalnej wszyscy udali się na stołówkę na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców klasy VIII. Młodzież i dorośli mogli wreszcie spokojnie usiąść przy stole, a ich wspomnieniom i nostalgicznym rozmowom nie było końca…
Skip to content