W piątek 23 czerwca 2023r. w naszej placówce miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice wzięli udział w Mszy Świętej, a potem wspólnie zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby podsumować miniony rok zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i przemówieniu Pani Dyrektor, przyszedł czas na nagrodzenie najlepszych. Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali stypendia, świadectwa z czerwonym paskiem, dyplomy oraz drobny upominek. Potem młodsi i starsi udali się do swoich klas na ostatnie spotkanie z wychowawcą, aby odebrać pozostałe „cenzurki” oraz życzyć sobie słonecznych , ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
W tym szczególnym dniu pracownicy naszej szkoły pożegnali Panią Marię Zięba, która po wielu latach pracy w naszej szkole przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Maria dziękowała za współpracę, podkreślając, że będzie pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w szkole wśród dzieci i nauczycieli oraz życzliwych rodziców. Niejednemu z nas zakręciła się łezka w oku.

Skip to content