Dnia 26 października przedszkolaki z grupy 0a wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Łącku. Dzieci dowiedziały się między innymi, co to jest biblioteka i co można w niej robić, jak można stać się czytelnikiem oraz jak należy się w niej zachować. Przedszkolaki miały okazję posłuchać jakie są rodzaje książek i jak należy dbać o książki. Pośród regałów odnalazły prośby książki skierowane do dzieci, a także wysłuchały listu napisanego przez książkę dla najmłodszych. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało słodkości. Dzieci  z biblioteki wyszły bardzo zadowolone z uśmiechami na twarzy. Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Gromali za takie miłe przyjęcie nas. 

W dalszej kolejności przedszkolaki udały się do sali zabaw Nibylandia gdzie skorzystały z znajdujących się tam atrakcji wspólnie się bawiąc. To był bardzo udany dzień.  

 

Skip to content