„Energylandia”


18 czerwca 2015 roku uczniowie klas piątych naszej szkoły pojechali do największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandii”w Zatorze. Znajduje się tu mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Obiekt podzielony jest na kilka sfer przeznaczonych dla wybranego użytkownika: dziecięcej, familijnej i ekstremalnej. Nasi podopieczni chętnie korzystali ze wszystkich możliwych atrakcji: zjeżdżalni, karuzel, łódek, kolejki widokowej, sali strachów, magicznego drzewa, pokazów, gier i zabaw interaktywnych. Nie ulega jednak wątpliwości, że największą popularnością wśród uczniów cieszyła się strefa ekstremalna, która dostarczyła im niezapomnianego dreszczyku emocji. „Z prędkością światła” przemierzali odległość między poszczególnymi obiektami, aby kilkakrotnie powtórzyć zabawę. Wszyscy piątoklasiści byli zachwyceni Energylandią i w drodze powrotnej do domu dzielili się swoimi wrażeniami. Zapewniali, że w przyszłości na pewno jeszcze odwiedzą to niezwykłe miejsce.