„MASTER OF ENGLISH”

 

W dniach 23 i 24 maja 2016r. w naszej szkole odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Master of English” dla klas IV, V i VI Szkoły Podstawowej. Do językowych zmagań przystąpiło wielu chętnych uczniów z wszystkich klas IV -VI naszej szkoły. Zadaniem uczestników było zmierzenie się z testem, który sprawdzał znajomość słownictwa, poprawność gramatyczną, rozumienie tekstu czytanego oraz znajomość środków i funkcji językowych. Ponadto uczniowie klas VI musieli również sprostać zadaniu sprawdzającemu podstawową wiedzę z zakresu kultury i geografii krajów anglojęzycznych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów. A oto lista najlepszych:

Laureaci konkursu ”Master of English” dla klas IV: (78 pkt. max)

1. Tokarz Aleksandra, 4a 62 pkt
2. Baran Dawid, 4a 55 pkt
3. Chlipała Marlena, 4b 40 pkt


Laureaci konkursu ”Master of English” dla klas V: (50 pkt. max)

1. Jawor Anna, 5b 35 pkt
2. Tokarczyk Natalia, 5b 28 pkt
3. Kaim Kacper, 5a 25 pkt

Laureaci konkursu ”Master of English” dla klas VI: (71 pkt. max)

1. Kałużny Dawid, 6a 41 pkt
2. Ziemba Hubert,6a 37 pkt
3. Tomaszek Wiktoria, 6a 31 pkt

Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Halina Syjud wraz z p. Joanną Klimczak i p. Bernadetą Rychlec.