Osiągnięcia przedmiotowe i artystyczne

Gminny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych

Uczniowie naszej szkoły odnieśli duży sukces w tegorocznym Gminnym Konkursie Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych organizowanym już kolejny raz przez Gminny Ośrodek Kultury w Łącku. Sylwia Mirek, Gabriela Opyd oraz Ewelina Skupińska zajęły I-miejsce w kategorii podłaźniczka. Równorzędne miejsce zajęli również ich koledzy; Mateusz Symalczyk, Konrad Weber i Stanisław Duda. SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Gminny Przegląd Grup Kolędniczych.

Dnia 9 stycznia w Łącku odbył się Gminny Przegląd Grup Kolędniczych. Brała w nim udział grupa dziecięca z Zagorzyna. "Kolędnicy z Gwiazdą" zajęli 2 miejsce.


„Małopolskie Konkursy Przedmiotowe”

Uczniowie Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Zagorzynie w roku szkolnym 2014/2015 brali aktywny udział w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych, a niektórzy z nich zakwalifikowali się do etapów rejonowych:

Duda Krzysztof – uczeń klasy III b Gimnazjum w Zagorzynie do Małopolskiego Konkursu Chemicznego i Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Kamil Gromala – uczeń klasy III b Gimnazjum w Zagorzynie do Małopolskiego Konkursu Geograficznego