Osiągnięcia sportowe

Szkoła Podstawowa

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne biegi przełajowe – Maszkowice 26-09-2014. Brało udział 11 dziewcząt i 13 chłopców, Na zawody powiatowe zakwalifikowały się 4 dziewczynki – Beata Tokarz, Aleksandra Gierczyk, Karolina Kwit, Klaudia Symalczyk oraz 3 chłopców Adrian Chlebek, Konrad Kwit, Krzysztof Jawor. Awans na wyższy szczebel zawodów gwarantowało zajęcie miejsca w pierwszej szóstce zawodów gminnych
http://sport.elacko.pl/?p=1055

Na zawodach powiatowych które odbyły się 30-09-2014 w Nowym Sączu najlepsze 11 miejsce wywalczyła – wybiegała - Karolina Kwit.
http://www.mospn.pl/sprawozdania/indywidualne-biegi-przelajowe-szkol-podstawowych

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Halowa Piłka Nożna dziewcząt – Łącko 11-10-2014. Drużyna w składzie : Dorota Kurtyna, Klaudia Symalczyk, Oliwia Jasiurkowska, Karolina Kwit /najlepsza zawodniczka turnieju/, Gabriela Dolińska, Emilia Rusnarczyk, Natalia Faron, Klaudia Rams, Joanna Król zajęła I miejsce i awans na zawody międzygminne w Rytrze, gdzie 23-10-2014 zajęły III miejsce, przegrywając awans z późniejszymi mistrzyniami drużyną z Rytra. W trakcie tych rozgrywek najlepsza zawodniczka z Rytra /tego turnieju jak i późniejszych powiatowych rejonowych i wojewódzkich/ swoim atomowym strzałem złamała rękę naszej bramkarce - Oliwia Jasiurkowska.
http://sport.elacko.pl/?p=1089

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Halowa Piłka Nożna chłopców – Łącko 18-10-2014.
Drużyna w składzie : Konrad Kwit, Dawid Mrówka, Kacper Myjak, Szymon Jawor, Krystian Duda, Krzysztof Jawór, Antoni Faron, Dominik Kucia, Michał Dziedzina zajęła VI miejsce.
http://sport.elacko.pl/?p=1096

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualny Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – Zagorzyn 11-10-2014. W zawodach brało udział 23 zawodników i 23 zawodniczki, 4 nasze zawodniczki uzyskały następujące wyniki Emilia Rusnarczyk I miejsce, Natalia Faron II miejsce, Klaudia Rams III miejsce oraz Karolina Kwit VIII miejsce. Wśród chłopców startowało 6 zawodników z naszej Szkoły, którzy zajęli bardzo dobre miejsca, Michał Dziedzina I miejsce, Krystian Duda II miejsce, Dawid Mrówka III miejsce, Antoni Faron IV miejsce Kacper Myjak VI miejsce a Krzysztof Jawór XIII miejsce. Zawody międzygminne – na które awans zapewnili sobie zawodnicy którzy uplasowali się na pierwszych 6 miejscach na zawodach gminnych - odbyły się w Zagorzynie 17-11-1014 przebrnęli wszyscy nasi zawodnicy i awansowali na zawody powiatowe
http://sport.elacko.pl/?p=1103

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualny Tenis stołowy dziewcząt – Kamionka Wielka 20-11-2014. Nasze zawodniczki uzyskały następujące wyniki Emilia Rusnarczyk VII miejsce, Klaudia Rams XIII miejsce, Natalia Faron XVII miejsce.
http://www.mospn.pl/sprawozdania/indywidualny-tenis-stolowy-dziewczat-szkol-podstawowych/

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Drużynowy Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – Zagorzyn 22-10-2014. W zawodach brały udział 4 drużyny chłopców i 5 dziewcząt, nasze zawodniczki zajęły II miejsce i awans na zawody powiatowe , chłopcy zajęli I miejsce i również awansowali na zawody powiatowe.
http://sport.elacko.pl/?p=1109

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualny Tenis stołowy chłopców – Ptaszkowa 26-11-2014. Nasi zawodnicy uzyskali następujące wyniki Krystian Duda II miejsce, Antoni Faron III miejsce, Dawid Mrówka IX miejsce Kacper Myjak XVI miejsce. Niestety ze względów zdrowotnych nie brał udziału Michał Dziedzina.
http://www.mospn.pl/sprawozdania/uczniowie-z-siennej-i-zagorzyna-najlepsi-w-tenisie-stolowym/

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Drużynowy Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – Gródek n/Dunajcem 02-12-2014. Dziewczęta w składzie Emilia Rusnarczyk, Klaudia Rams, Natalia Faron zajęły V miejsce a chłopcy z rekonwalescentem w składzie Michałem Dziedziną oraz Krystianem Dudą i Antonim Faronem zostali Mistrzami Powiatu zajmując I miejsce.
http://www.mospn.pl/sprawozdania/lipie-i-zagorzyn-zwyciezaja-w-drozynowym-tenisie-stolowym/

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini Piłka Koszykowa dziewcząt – Łącko 06-12-2014. Drużyna w składzie: Gabriela Dolińska, Oliwia Jasiurkowska, Karolina Kwit, Klaudia Symalczyk, Emilia Rusnarczyk, Izabela Duda, Natalia Jawor, Anita Kurzeja, Dorota Kurtyna, Natalia Faron, zajęła III miejsce

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini Piłka Koszykowa chłopców – Łącko 13-12-2014. Drużyna w składzie: Dawid Mrówka, Konrad Kwit, Dawid Kałużny, Dominik Baran, Kacper Myjak, Jan Duda, Grzegorz Duda, Krystian Duda, Michał Dziedzina, Antoni Faron, Krzysztof Jawór, Dominik Kucia, zajęła III miejsce

Gimnazjum

Gminna Gimnazjada Młodzieży – Indywidualne Biegi Przełajowe – Maszkowice piątek 26-09-2014. Brało udział 8 dziewcząt i 8 chłopców, Na zawody powiatowe zakwalifikowały się 2 zawodniczki, które zajęły w swoich kategoriach II miejsca: Monika Duda z klasy II gimnazjum i Katarzyna Wąchała z klasy III oraz chłopców Adrian Najduch, Mateusz Pulit z klasy II gimnazjum oraz Sławomir Najduch i Dawid Kunicki z klasy II gimnazjum. Awans na wyższy szczebel zawodów gwarantowało zajęcie miejsca w pierwszej szóstce zawodów gminnych.
http://sport.elacko.pl/?p=1064

Na zawodach powiatowych które odbyły się 30-09-2014 w Nowym Sączu najlepsze 15 miejsce wywalczyła – wybiegała- Katarzyna Wąchała a Sławomir Najduch 19 miejsce. 
http://www.mospn.pl/sprawozdania/biegi-przelajowe-szkol-gimnazjalnych/

Gminna Gimnazjada Młodzieży –Halowa Piłka Nożna dziewcząt i chłopców – Łącko 02-10-2014. Drużyna dziewcząt w składzie: Katarzyna Wąchała, Joanna Wąchała, Agnieszka Kurzeja, Wioletta Dąbrowska, Gabriela Baziak, Maria Pulit, Monika Duda, Gabriela Opyd, Marta Wąchała, Anna Duda zajęła II miejsce, 
a drużyna chłopców w składzie: Dawid Kunicki, Sławomir Najduch, Hubert Gromada, Dariusz Duda, Rafał Klag, Paweł Mąka, Michał Lisowski, Szymon Dziedzina, Konrad Weber, Sebastian Wąchała zajęła III miejsce.
http://sport.elacko.pl/?p=1085

Gminna Gimnazjada Młodzieży –Unihokej dziewcząt i chłopców – Zagorzyn 25-10-2014.
Drużyna dziewcząt w składzie: Katarzyna Wąchała, Joanna Wąchała, Agnieszka Kurzeja, Wioletta Dąbrowska, Gabriela Baziak, Maria Pulit, Monika Duda, Gabriela Opyd, Marta Wąchała, Anna Duda, Daria Kurtyna, Ewelina Skupińska zajęła I miejsce, 
a drużyna chłopców w składzie: Dawid Kunicki, Sławomir Najduch, Hubert Gromada, Dariusz Duda, Rafał Klag, Paweł Mąka, Michał Lisowski, Kacper Duda, Sebastian Wąchała, Stanisław Duda, Piotr Kowalczyk, Krzysztof Duda zajęła I miejsce. Obie drużyny awansowały na zawody powiatowe

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży –Unihokej dziewcząt i chłopców – Nowy Sącz 27-10-2014.
Drużyna dziewcząt w składzie: Katarzyna Wąchała, Joanna Wąchała, Agnieszka Kurzeja, Wioletta Dąbrowska, Gabriela Baziak, Maria Pulit, Monika Duda, Gabriela Opyd, Marta Wąchała, Anna Duda, Daria Kurtyna, Ewelina Skupińska zajęła I miejsce i awans na zawody wojewódzkie.
a drużyna chłopców w składzie: Dawid Kunicki, Sławomir Najduch, Hubert Gromada, Dariusz Duda, Rafał Klag, Paweł Mąka, Michał Lisowski, Kacper Duda, Konrad Weber, Stanisław Duda, Piotr Kowalczyk, Krzysztof Duda zajęła II miejsce.
http://www.mospn.pl/sprawozdania/zagorzyn-i-krynica-najlepsze-w-unihokeju/

Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży –Unihokej dziewcząt – Nowy Targ 13-11-2014
Drużyna dziewcząt w składzie: Katarzyna Wąchała, Joanna Wąchała, Agnieszka Kurzeja, Wioletta Dąbrowska, Gabriela Baziak, Maria Pulit, Monika Duda, Gabriela Opyd, Marta Wąchała, Anna Duda, Daria Kurtyna, Ewelina Skupińska zajęła III miejsce.
http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202014%202015%20gim/wyniki_woj_unihokrj_dz_gim_13_11_2014.pdf

Gminna Gimnazjada Młodzieży – Indywidualny Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – Zagorzyn 15-11-2014. W zawodach brało udział 24 zawodników i 24 zawodniczki. Nasze zawodniczki uzyskały następujące wyniki Wioletta Dąbrowska II miejsce Anna Duda V miejsce Agnieszka Kurzeja VI miejsce Marta Wąchała VIII miejsce Katarzyna Wąchała XI miejsce Ewelina Skupińska I miejsce Monika Duda XV miejsce Daria Kurtyna XIX miejsce,
a chłopcy Łukasz Kozyra I miejsce, Sebastian Wąchała IV miejsce, Przemysław Myjak VI miejsce, Stanisław Duda IX miejsce Dawid Bandrowski X miejsce, Paweł Mąka XIII, miejsce, Marek Gromada XVII miejsce, Dawid Bednarz XX miejsce. Awans na zawody powiatowe zapewnili sobie zawodnicy którzy uplasowali się na pierwszych 6 miejscach na zawodach gminnych.

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży – Indywidualny tenis stołowy dziewcząt – Mogilno 24-11-2014. Nasze zawodniczki uzyskały następujące wyniki Wioletta Dąbrowska IX miejsce, Anna Duda XIII miejsce, Agnieszka Kurzeja XIII miejsce.
http://www.mospn.pl/sprawozdania/gimnazjalistka-z-mogilna-mistrzynia-powiatu/

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży – Indywidualny tenis stołowy chłopców – Mogilno 25-11-2014. Nasi zawodnicy uzyskali następujące wyniki Łukasz Kozyra IX miejsce, Przemysław Myjak IX miejsce, Sebastian Wąchała XVII miejsce.
http://www.mospn.pl/sprawozdania/tenis-stolowy-gimnazja/

Gminna Gimnazjada Młodzieży – Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców – Zagorzyn 29-11-2014. W zawodach brały udział 3 drużyny chłopców i 3 dziewcząt , nasze zawodniczki zajęły II miejsce i awans na zawody powiatowe, chłopcy zajęli I miejsce i również awansowali na zawody powiatowe.

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży - Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców - Gródek n/Dunajcem 16-12-2014. Drużyna dziewcząt w składzie Wioletta Dąbrowska, Marta Wąchała, Agnieszka Kurzeja zajęły V miejsce, a chłopcy w składzie Łukasz Kozyra, Przemysław Myjak, Sebastian Wąchała zajęli III miejsce.
http://www.mospn.pl/sprawozdania/gimnazjalistki-z-jelnej-i-uczniowie-ze-stroz-mistrzami-powiatu/