Informacje dla uczniów

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ___________________________________________________________________

Drodzy Uczniowie!

Zapraszam Was wszystkich do odwiedzenia mojej strony internetowej, na której znajdziecie różnorodne zadania, filmy, piosenki oraz linki do stron, gdzie w ciekawy sposób można uczyć się języka angielskiego. Ponieważ nie jest to strona ogólnodostępna, chętnych proszę o kontakt ze mną, osobiście lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Pozdrawiam, Bernadeta Rychlec
Linki:
www.ang.pl - gramatyka
www.yummy.pl - gry w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i francuskim; strona rekomendowana m.in. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej
www.spellingcity.com/Bernadeta/ - słownictwo przygotowane specjalnie dla Was
www.listen-and-write.com - dyktanda na różnym poziomie
www.storybird.com - opowiadania autorstwa internautów; po zalogowaniu na stronie można stworzyć swoje