Dzień Dziecka

W poniedziałek 2 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka. Zgodnie z tradycją był to czas wolny od zajęć dydaktycznych. Uczniowie mieli spędzić ten dzień z wychowawcami według wcześniej ustalonego harmonogramu:

Kl. 0 -3 „biwakowanie” - wymarsz na pobliską łąkę
Kl..4 – 6 wycieczki terenowe
Kl. I – III zajęcia według własnych zainteresowań; konkursy, rozgrywki
sportowe

Niekorzystne warunki pogodowe sprawiły, że niektóre klasy musiały zmienić swoje plany. Na szczęście wszyscy byli w doskonałych humorach. Rada Rodziców nie zapomniała o dzieciach i przygotowała dla uczniów młodszych, jak i starszych słodką niespodziankę.

Janusz Korczak
„Kiedy śmieje się dziecko,
śmieje się cały świat”

Kochani Uczniowie z okazji Waszego Święta życzymy Wam
Uśmiechu od ucha do ucha…
Sukcesów w nauce….
Wspaniałych przyjaciół…
Kolorowych snów…
Gwiazdki z nieba….


Nauczyciele