12 października 2018 roku o godzinie 11.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku przedstawiciele Samorządu Szkolnego zaprezentowali krótki program artystyczny , aby piosenką i słowem uświetnić ten wyjątkowy dzień w roku.
Następnie uczniowie złożyli życzenia i wręczyli upominki Pani Dyrektor oraz wszystkim pracownikom szkoły.W ten sposób wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom, którzy podejmują codzienny trud i poświęcenie, aby wychować młode pokolenie. W drugiej części akademii odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a potem Pani Dyrektor symbolicznie pasowała każdego ucznia na pełnoprawnego członka naszej społeczności. Ten dzień upłynął w miłej atmosferze, która na pewno będzie nam towarzyszyć przez kolejne dni roku szkolnego.

Drodzy Nauczyciele!

Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy nauczyciele nimi jesteście. Dziękujemy!

Uczniowie

 

Skip to content