Konkurs plastyczny na najładniejsze godło Polski

W październiku biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas  IV – VI, VII, VIII i kl. III Gimnazjum konkurs plastyczny na najładniejsze godło Polski. Celem tego przedsięwzięcia było przede wszystkim rozwijanie uzdolnień plastycznych uczniów. Komisja konkursowa oceniając zebrane prace brała pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość, stopień trudności oraz staranność wykonania. 5 listopada 2018 roku nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników.

W pierwszej grupie wiekowej najlepsi byli:

I m.
Zuzanna Klimek kl. IV
Weronika Kowalczyk kl. Va

II m.
Joanna Baran kl. IV
Natalia Baran kl. Va

III m
Patrycja Klimek kl.Va

W drugiej kategorii  wiekowej miejsca na podium zdobyli :

I m. Paulina Dąbrowska kl. VIIb

II m. Klaudia Baran kl. VIIIa

III m. Regina Tomaszek kl. VIIIb

 

Skip to content