W piątek 21 grudnia w naszej szkole od samego rana czuć było świąteczną atmosferę, ponieważ uczniowie z wychowawcami w swoich klasach zorganizowali wigilie. Pięknie udekorowali sale, nakryli stoły białymi obrusami, a potem położyli smaczne, domowe potrawy. Po wspólnej modlitwie, połamali się opłatkiem i śpiewali kolędy. Około godziny 10.30 wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć montaż słowno – muzyczny przygotowany przez klasę Va. Piątoklasiści przybliżyli zebranym polskie tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia. Potem przedstawiciele samorządu szkolnego złożyli uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia i wręczyli pięknie wykonane bombki. Wspólne śpiewanie kolęd zakończyło spotkanie naszej społeczności i wprowadziło wszystkich w uroczysty, przedświąteczny nastrój.

Wesołych Świąt!

Skip to content