30 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Uroczystość rozpoczęła się od występu  przedszkolaków, dzieci zaśpiewały: „Poleczkę dla Babci i Dziadka”,  potem  pierwszoklasiści swoim tańcem i piosenką rozweselili gości. Kolejną atrakcją była inscenizacja: „Rzepka” przygotowana przez uczniów klasy drugiej, dzieci zachwyciły publiczność talentem aktorskim jak i pięknymi strojami.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Na koniec zatańczył zespół: „Mali Zagorzynianie” – wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała występy małych górali. Dopełnieniem tego uroczystego dnia był  poczęstunek. Dziadkowie obdarowani upominkami zasiedli do wspólnego stołu, a rodzice naszych pociech przygotowali ciasta, kawę, herbatę. Frekwencja jak co roku dopisała.

Skip to content