„Kobiecym piórem, kobiecym sercem”
W środę 27 lutego w sali gimnastycznej, z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury, Gminnej Biblioteki w Łącku – filia Zagorzyn oraz Szkoły Podstawowej w Zagorzynie odbyło się spotkanie z poezją Marzeny Setlak i Joanny Klimczak pod hasłem „Kobiecym piórem, kobiecym sercem”. W klimat tego niezwykłego wydarzenia wprowadziła nas pani Krystyna Polańska, która wykonała piękny utwór Grażyny  Łobaszewskiej „ Czas nas uczy pogody”. Następnie poetki opowiedziały wszystkim zebranym o przygodzie z pisaniem wierszy. Podzieliły się trafnymi spostrzeżeniami i cennymi refleksjami na temat swojej twórczości. Najważniejszym momentem tego popołudnia było wysłuchanie kilku interpretacji wierszy w wykonaniu samych autorek. Całe wydarzenie zakończyło się złożeniem autografów na tomikach poezji, które czytelnikom zostały podarowane przez GOK w Łącku oraz wysłuchaniem niezapomnianego tekstu Jacka Cygana „ Łatwopalni”. To spotkanie z całą pewnością  było inspirującym przeżyciem dla wszystkich , którzy chcą na chwilę się zatrzymać, aby zastanowić się nad tym, co w życiu jest naprawdę ważne…

Skip to content