W piątek 14 czerwca o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyła się „Gala Mistrzów”, będąca podsumowaniem osiągnięć uczniów w II półroczu roku szkolnego 2018/2019. Nauczyciele nagrodzili dyplomami, książkami i upominkami uczniów, którzy zajęli najwyższe miejsca w następujących konkursach: przyrodniczym, geograficznym, językowym, kaligraficznym, recytatorskim, fizycznym, plastycznym, „na najładniejszą zakładkę”, „Palmy i pisanki”, Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, konkursie „Wzorowy Czytelnik”. Największe zainteresowanie wzbudziły wyniki konkursu „Klasa na medal” organizowanego przez opiekunów samorządu szkolnego. Największą ilość punktów uzyskały i zwycięzcami zostały klasy reprezentujące dwie kategorie wiekowe; Va ( IV – VI) oraz 8 b (7- 8, III gimnazjum), Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Skip to content