W październiku Biblioteka Szkolna zorganizowała akcję: „Cała szkoła czyta”. W ramach tej akcji uczniowie kl. IV – VIII czytali na zajęciach wychowawczych  fragmenty utworów wybranych wspólnie z wychowawcą, po wcześniejszym przygotowaniu w domu (przez 15 min.)

W tym samym miesiącu odbył się również rodzinny konkurs plastyczno – techniczny dla kl. I – VI na pacynkę, kukiełkę, czy marionetkę, obrazującą bohatera wybranej legendy. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza młodszych dzieci.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 06 listopada 2019r. i przedstawiają się następująco:

KLASY I – III

I miejsce – Ewa Ziemba IIIa
II miejsce – Maksymilian Basta kl. IIIa
Julia Chlipała – kl. IIa
III miejsce – Ewelina Dąbrowska- kl. IIIb
Sabina Dąbrowska – kl. IIb

Wyróżnienia:

Julia Domek, Jakub Jawor – kl. IIa
Izabela Wnęk, Jarosław Kurzeja – kl. IIIa
Anna Rucińska – kl. IIa
Zuzanna Duda – kl. IIb

KLASY IV – VI

I miejsce – Weronika Kowalczyk – kl. VIa
II miejsce – Adam Chlipała – kl. V
III miejsce – Zuzanna Koza – kl. IVa

Wszystkie w/w osoby otrzymały nagrody książkowe .Ich prace będą zdobić salę gimnastyczną podczas Gminnego Konkursu: „Opowiadanie legend”.

Skip to content