Dnia 25 listopada  dzieci z klasy Ib i IIa naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do  Nowosądeckiego Teatru NOWEGO, aby obejrzeć spektakl pt.: „Tajemnica Alladyna”. Ta bajka zrobiła na uczniach ogromne wrażenie. Dzieci obejrzały mądry a zarazem bardzo zabawny, pełen emocji spektakl.  Widzowie poznali barwną historię Alladyna, złego czarnoksiężnika Jafara oraz pięknej Jasminy.  Bohaterowie przeżyli wiele ciekawych przygód.
Dzieci z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały spektakl. Dla wielu uczniów była to pierwsza wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia.
Efektem wycieczki było rozbudzanie wrażliwości na sztukę teatralną
i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania spektaklu w teatrze.
Naszych uczniów bardzo zainteresował fakt, iż jednym z aktorów był, były uczeń naszej szkoły Pan Józef Więcławek. Może, ktoś z obecnych uczniów też w przyszłości zostanie aktorem? Wszyscy  występujący zrobili na uczniach i Paniach ogromne wrażenie.
Gratulujemy talentu i do zobaczenia.
Skip to content