Uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła Wolontariatu po raz piąty uczestniczyli w zbiórce żywności w ramach akcji ,,Serce-Sercu”. Przeprowadzenie akcji możliwe było dzięki  współpracy z Fundacją Sądecką. Jak co roku zbiórka odbywała się w grudniu na terenie naszej gminy. W ciągu czterech dni w sklepie Tesco w Łącku zebrano ok. 700 kg produktów z których przygotowano  36 paczek. Produkty trafiły głownie do osób starszych i samotnych jak również do kilku rodzin wielodzietnych z Gminy Łącko. Oprócz młodzieży, która jak zwykle z wielkim zapałem i zaangażowaniem uczestniczyła w akcji, w to dzieło tak jak w poprzednim roku bardzo aktywnie włączyła się  grupa rodziców, którzy wspomogli szkolnych opiekunów: panie Jolantę Dziedzina i Marię Zięba transportem młodzieży i zebranych produktów. Obydwie panie serdecznie dziękują młodzieży ich rodzicom oraz kierownictwu i pracownikom sklepu Tesco z Łącka za życzliwe podejście do powyższej akcji co przyczyniło się do  sprawnego jej przeprowadzenia. 

 

Podziekowanie dla Rodziców

 

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu składają serdeczne podziękowania Rodzicom, którzy wsparli nas transportem młodzieży oraz zebranych produktów podczas tegorocznej akcji Serce-Sercu. 

Byli to :

Pani Sopata Ewa                              

Pani Tokarz Renata

Pani Mądry Anna                               

Pani Baran Renata

Pani Myjak Lucyna                           

Pani Myjak Teresa

Pani  Krzyśko Monika                        

Pan Chlipała Tadeusz        

 

 

Skip to content