11 stycznia 2020 rozegrano w Szkole Podstawowej w Zagorzynie -Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Dwójka uczniów z naszej szkoły wywalczyła awans na zawody powiatowe.

W dniu 16. 01. 2020 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Uczennica Weronika Tomaszek zajęła II m. i uzyskała awans na zawody rejonowe.

18.01.2020r odbyły się w Szkole Podstawowej w Zagorzynie,Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. II m. – Jakub Kwit, V m. – Marek Klag. Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych.

23 .01.2020 odbyły się w Łącku Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Uczeń Marek Klag zajął VI m., i zapewnił sobie awans na zawody rejonowe w Ropie.

Skip to content