29 września 2020 roku pracownicy naszej szkoły pożegnali Panią Zofię Maciuszek, która po wielu latach pracy w naszej szkole przeszła na zasłużoną emeryturę. 

Dyrektor szkoły Pani Jadwiga Wąchała w imieniu swoim i wszystkich nauczycieli poprzez radiowęzeł podziękowała za wieloletnią pracę, oraz serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Życzyła cieszenia się  wolnym czasem na emeryturze, oraz realizowania swoich marzeń i pasji.

Na ręce Pani Maciuszek kwiaty i upominki złożyli: Samorząd Uczniowski, delegacje klas, rodzice oraz pracownicy obsługi.

Pani Zofia dziękowała za współpracę, podkreślając, że będzie pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w szkole wśród dzieci, życzliwych i pomocnych rodziców oraz kolegów i koleżanek nauczycieli.

Pożegnalne przemówienie zakończyła słowami: „Z całego serca Wszystkim dziękuje za wszystko… „. Niejednemu z nas zakręciła się łezka w oku.

Skip to content