W czwartek 16 grudnia 2021roku w naszej Szkole odbyła się akademia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Na początku uczniowie klasy VI a przedstawili montaż słowno – muzyczny i przybliżyli najpiękniejsze tradycje bożonarodzeniowe. Proste, ale wymowne dekoracje podkreśliły uroczysty charakter spotkania i wprowadziły zebranych w magiczny klimat. Następnie przyszedł czas na wspólne kolędowanie. Chór szkolny, klasy IV – VIII oraz zespół regionalny „Mali Zagorzynianie ” mieli okazję zaprezentować wybraną wcześniej kolędę .Występom dzieci i młodzieży towarzyszyła nasza szkolna kapela góralska. Potem uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na symboliczne wigilie . Połamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.
Ten dzień upłynął w miłej i rodzinnej atmosferze.

Wigilia klasowa – zobacz:

kl. 2 

kl. 3a 

kl. 3b 

kl. 6a 

Skip to content