„Jest takie słowo – słowo jedno,
Przed którym inne słowa bledną,
słowo, co nigdy nie zawodzi,
wierne i czułe do ostatka
najbliższe sercu, najpiękniejsze,
jedno, jedyne słowo – Matka.”

26 maja przedszkolaki zaprosiły do szkoły swoje Kochane Mamy, aby wspólnie świętować tak ważną uroczystość. Dzień ten jest ważny dla każdego człowieka, również dla dzieci, które dołożyły wszelkich starań, aby stał się on wyjątkowy.

Na początek przedszkolaki w pięknych strojach zaprezentowały program artystyczny. Swój występ rozpoczęły od przywitania gości: swoich ukochanych Mam i Pań Dyrektor. Następnie recytowały wiersze, zaśpiewały piosenkę oraz złożyły życzenia. Potem odważnie i z rozmachem zatańczyły krakowiaka, a na zakończenie odśpiewały 100 lat i wręczyły własnoręcznie wykonane serduszka.

Po prezentacji słowno-muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Za pięknie wykonaną inscenizacje dzieci otrzymały pyszne lody, a mamy lodowe ciasto i aromatyczną kawę.

Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Skip to content