Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia ”

W piątek 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Zgodnie z tradycją cała społeczność Szkoły Podstawowej w Zagorzynie wzięła udział w uroczystej Mszy Świętej. Następnie uczniowie, nauczyciele i rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor Jadwiga Wąchała, która powitała wszystkich zebranych, a następnie krótko podsumowała bieżący rok szkolny. Potem przyszła pora na najważniejszy punkt tego dnia, czyli wręczenie dyplomów, świadectw z czerwonym paskiem i nagród najlepszym uczniom. „Bohaterowie szkolnego wydarzenia” zostali przez wszystkich nagrodzeni gromkimi brawami . Po zakończeniu części oficjalnej Pani Dyrektor złożyła uczniom i nauczycielom życzenia cudownych wakacji , niezapomnianych wrażeń, bezpiecznego wypoczynku. Później uczniowie udali się do swoich klas na ostatnie w tym roku spotkanie z wychowawcą.

Skip to content