15 września (czwartek) Szkoła Podstawowa w Zagorzynie obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania. Uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Kropki na wiele sposobów. Jednym z nich było stworzenie kropkowego dzieła sztuki. Z uzyskanych prac plastycznych powstała wystawa. Dodatkową zabawą dla uczniów była kropkowa fotobudka. To ona przyniosła uczniom najwięcej radości. Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli także o ubiorze z motywem kropki. Dzień Kropki to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasze zabawy były wypełnione kolorowymi kropkami. Było kolorowo, kropkowo i radośnie. Nauczyciele oraz Pracownicy Naszej Szkoły również przyłączyli się do ,,kropkowej akcji”.
Było super!

Skip to content